KRWAWA ADVENTURE RACE


Jedź na rowerze, biegaj i pływaj kajakiem – poznaj oblicze Wawra jakiego nie znasz! Wystartuj w pełnym zwrotów akcji i niespodzianek rajdzie przygodowym na orientację.
Krwawa AR – to od Was zależy, którędy do mety!  

Zadaniem dwuosobowych zespołów jest odnalezienie w terenie zaznaczonych na mapie kilkunastu punktów kontrolnych i zameldowanie się na mecie przed upływem limitu czasu. Mapę otrzymuje się w dniu startu, a przed imprezą znany jest jedynie schemat trasy. Rajd podzielony jest na etapy: rowerowy, biegowy i spływ kajakiem, a po drodze zadanie specjalne. Nasz Rajd Przygodowy to 80 kilometrowe wyzwanie z mapą, doskonała okazja do całodniowej wspólnej zabawy i spróbowania czegoś zupełnie nowego!

Szacunkowy podział dyscyplin:
ok. 55 km rower
ok. 10 km kajak
ok. 15 km bieg

Informacje techniczne dla startujących
Start: 
godz. 10:00 Warszawa – Międzylesie
Start: Warszawa – Międzylesie
Limit uczestników: 50 drużyn
Limit czasu: 
10 godzin
Data: 23 czerwca 2018
Obowiązkowa kaucja zwrotna: 200 pln/drużyna
Zapisy: limit drużyn wyczerpany. Zapisy zostały wstrzymane. 
Lista startowa: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/startlist/55
Regulamin

Dzięki wsparciu dzielnicy Wawer, start w imprezie jest bezpłatny. Obowiązuje limit zgłoszeń wynoszący 50 zespołów. O nadaniu numeru startowego decyduje kolejność zgłoszeń.*

W rajdzie startujecie zupełnie za darmo. Jako rewanż rzucamy Wam wyzwanie zrobienia czegoś dobrego – zebrania środków na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Nic nie stracicie, a my gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Wystarczy, że w trakcie rejestracji wybierzecie “ścieżkę charytatywną”. Jeśli się na nią zdecydujecie, automatycznie zostanie utworzone indywidualne konto, na które Wasza drużyna i wszyscy, których zachęcicie mogą wpłacić dowolną sumę na rzecz Fundacji Rak’n’Roll – która wspiera walczących z nowotworem. Uzbierajcie minimum 100 zł by wystartować z wyjątkowym pomarańczowym numerem startowym. Jeśli nie uda się osiągnąć tego progu i tak macie zapewnione miejsce. Jeśli zbierzecie więcej- więcej pieniędzy trafi na konto Fundacji Rak’n’Roll. Oprócz specjalnego numeru startowego, zawodnicy charytatywni gwarantują sobie upominek i podwójną satysfakcję na mecie! To kolejna odsłona akcji #BiegamDobrze, która od 4 lat działa między innymi przy PZU Maratonie i Półmaratonie Warszawskim. Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

* zgłoszenie: rejestracja za pomocą formularza, zaksięgowanie kaucji zwrotnej w wysokości 200 pln

Nasza impreza to świetna okazja na debiut w rajdzie przygodowym na orientację i dobra rozgrzewka przed kolejnymi startami w sezonie.