AKTUALNOŚCI

JUŻ 25 DRUŻYN NA STARCIE!

Krwawa AR spotkała się z dużym zainteresowaniem! Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Waszych oczekiwań. Wszystkich sympatyków naszej imprezy planujących start w KRWAWA AR zachęcamy do wyboru  charytatywnej ścieżki zapisów. Jeśli się na nią zdecydujecie, automatycznie zostanie utworzony indywidualny profil, za pomocą którego Wasza drużyna i wszyscy, których zachęcicie mogą wpłacić dowolną sumę na rzecz Fundacji Rak’n’Roll – która wspiera walczących z nowotworem. Uzbierajcie minimum 100 zł by wystartować z wyjątkowym pomarańczowym numerem startowym. Jeśli nie uda się osiągnąć tego progu i tak macie zapewnione miejsce. Jeśli zbierzecie więcej- więcej pieniędzy trafi na konto Fundacji Rak’n’Roll. Oprócz specjalnego numeru startowego, zawodnicy charytatywni gwarantują sobie upominek i podwójną satysfakcję na mecie! To kolejna odsłona akcji #BiegamDobrze, która od 4 lat działa między innymi przy PZU Maratonie i Półmaratonie Warszawskim.

Czytaj więcej

Zapisy wystartowały, a impreza się rozrasta!

Zapewne kilkanaście osób w Polsce czekało na wiadomość o zapisach na Krwawą Pętlę Bike&Run 2018. Zapisy są już otwarte, ale w tym roku mamy sporą niespodziankę. W ramach imprezy macie możliwość wystartowania nie tylko w Krwawej Pętli ale także Krwawa AR  (rajdzie przygodowym na orientację), Krwawej Dyszce (biegu na orientację na 10 km) i spacerze na orientację. Sprawdźcie nową odsłonę Krwawej i wybierzcie dystans dla siebie. Czeka was fantastyczna przygoda w postaci biegania, jazdy na rowerze z mapą po wawerskim lesie, spływu kajakowego Wisłą i zadań specjalnych! Na zachętę i w  ramach popularyzacji imprez na orientację  start na nowych trasach w tym roku jest zupełnie bezpłatny. Obowiązują jednak limity miejsc, warto zarezerwować sobie miejsce. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce „trasy”. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

EDYCJA 2018 WYSTARTUJE 22 CZERWCA

Planujemy już kolejną edycję Krwawej Pętli, wyzwanie tym razem będzie można podjąć 22 czerwca, czyli w piątek – start nastąpi o godzinie 20:00. Więcej szczegółów opublikujemy niebawem.

Czytaj więcej

UDAŁO SIĘ, 21 h 25 min!

Zespół Nike Trail Friends po 21 godzinach i 25 minutach zameldował się z powrotem w Międzylesiu pokonując ponad 240 km czerwonym szlakiem oplatającym Warszawę. W tym roku nie był dozwolony support, więc tym większy szacun za ten wynik! Ale w końcu to już ich trzeci raz, więc wiedzą doskonalę jak to zrobić dobrze. 🙂       W 2012 roku na mecie wyglądali tak… W 2014 tak… A tym razem tak…

Czytaj więcej

WYSTARTOWALI

Na trasę Krwawej Pętli ruszyła tym razem tylko jedna ekipa. Ale to stare wygi, mierzą się z „Krwawą” już po raz trzeci, przy czym po raz pierwszy w edycji startującej w stronę Otwocka. Nazywają się Nike Trail Friends, pokonują trasę w składzie: Piotr Kłosowicz, Aleksander Tittenbrun, Janek Kaseja i Arek Recław. Przy okazji zbierają pieniądze na siepomaga.pl/krwawa-petla Można ich śledzić online tutaj: http://app2.trackcourse.com/view/krwawa-petla-2017      

Czytaj więcej

Znamy już termin Krwawej Pętli 2017

Tegoroczna Krwawa Pętla wystartuje w sobotę 17 czerwca. Standardowo ruszamy z pętli ZTM Międzylesie, tym razem zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a więc w kierunku Otwocka. Trasa teoretycznie jest ta sama, ale stali bywalcy mówią, że ten kierunek jest nieco trudniejszy.

Czytaj więcej

Tylko 1 team podjął wyzwanie

W miniony weekend odbyła się kolejna, czwarta, edycja Krwawej Pętli. Tym razem grono śmiałków chcących umordować się w podwarszawskich piachach i umorusać bagiennym błotem było niewielkie. Wystartowała jedna ekipa – Endurance pro – w składzie: Eugeniusz Śnieżko, Mariusz Karmelita, Maja Makowska, Filip Bednarczyk. Zespół dotarł niestety tylko Chotomowa i po pokonaniu około 50 km, około godziny 17:30 wycofał się z rywalizacji. Upał i pętelka okazały się tego dnia silniejszym przeciwnikiem. Zapraszamy do podjęcia wyzwania w kolejnej edycji!

Czytaj więcej

REJESTRACJA OTWARTA

Zapraszamy do rejestracji zespołów i zmierzenia się z wyzwaniem Krwawej Pętli. Tym razem startujemy 25 czerwca i co warto podkreślić w kierunku uznawanym za łatwiejszy, czyli na północ, w stronę Nowego Dworu Mazowieckiego.

Czytaj więcej

Punkt żywieniowy STO-nogi Milanówek

Podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji, tak i tym razem w okolicach Podkowy Leśnej ekipa STO-nogi Milanówek postanowiła przygotować specjalny punkt wsparcia i odżywiania. Biorąc pod uwagę kierunek „zwiedzania” w tym roku Podkowa Leśna to ok. 105 km trasy, a więc dobry moment, żeby posilić się i chwilę zregenerować po niemal połowie pętli. STO-nogi ze swojej strony obiecują, że na punkcie znajdzie się jakiś ciepły posiłek, trochę bananów oraz woda i/lub napoje izotoniczne. Niech to będzie motywator dla wszystkich startujących, żeby przed dotarciem do Podkowy Leśnej nie odpuszczać rywalizacji! A tak wyglądał punkt w zeszłym roku:

Czytaj więcej

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Rejestracja na Krwawą Pętlę została zakończona. Dziękujemy.

Czytaj więcej