AKTUALNOŚCI

Zapisy wystartowały!

Ostatnią sobotę czerwca spędzamy aktywnie. Zapraszamy Was do udziału w Krwawej Pętli, Rajdzie Przygodowym i biegu na orientację! Szczegóły i zapisy: Krwawa Pętla  Krwawa Adventure Race Krwawa Dycha Trasa rodzinna Do zobaczenia!

Czytaj więcej

Zapisy ruszają 15 maja!

W 2018 roku zrobiliśmy to po raz pierwszy – zorganizowaliśmy rajd przygodowy Krwawa Adventure Race. W naszym rajdzie na orientację rywalizowało blisko 50 dwuosobowych zespołów, które do pokonania miały 80-kilometrową trasę – biegiem, kajakiem i rowerem. Druga edycja rajdu Krwawa AR oraz imprezy towarzyszące odbędą się w sobotę 29 czerwca. W przeddzień na trasę wyruszą śmiałkowie, którzy odważą się stawić czoła legendarnej Krwawej Pętli. Zapisy ruszają 15 maja!

Czytaj więcej

Edycja 2019 – zapraszamy!

Uwaga, uwaga! Oto nasz kalendarz na 2019 – rezerwujcie termin! Krwawa Pętla 2019 wystartuje 28 czerwca o 20:00 Druga edycja rajdu Krwawa AR oraz imprezy towarzyszące odbędą się w sobotę 29 czerwca Zapisy i krwawe szczegóły opublikujemy niedługo!

Czytaj więcej

Film z imprezy!

Kręcenie tego materiału było wyzwaniem. Z kilku godzin nagrań udało nam się zmontować krótką relację, która pokazuje jak było. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej

Po zawodach!

Wielkie dzięki za atmosferę i obecność, zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Wawer za dofinansowanie imprezy oraz Strefie Przygód, Adventure Sport, Piekarni Grzybki, Cechini Muszyna, Dextro Energy Polska i kajakwstolicy.pl za pomoc w realizacji.   fot. Grochowalski Patryk / Marta Tronina        

Czytaj więcej

Gotowi?

Podrzucamy linki, pod którymi będzie można podglądać zawodników Krwawa AR i Krwawej Pętli: Krwawa AR: http://event.trackcourse.com/view/krwawa-ar-2018 Krwawa Pętla: http://event.trackcourse.com/view/krwawa-petla-2018 Ciekawe czy pierwsza drużyna z Krwawej Pętli będzie witać na mecie pierwszą drużynę AR czy odwrotnie…?

Czytaj więcej

Ostatnie wolne miejsca na Dychę

Już w sobotę spotykamy się na naszej imprezie. Przekażcie dalej, że mamy ostatnie wolne miejsca na Krwawą Dychę – bieg na orientację. Piękny ten nasz Wawer i jego okolice! ZAPISY  

Czytaj więcej

Sprawdź swoją godzinę startu

To już w najbliższą sobotę! Przypominamy, że Biuro Zawodów Krwawej Dychy zlokalizowane jest w szkole podstawowej nr 138 przy ul. Pożaryskiego 2 (Warszawa – Międzylesie). Przed startem możecie skorzystać z przebieralni i zostawić rzeczy w depozycie. Start odbywa się według zamieszczonego poniżej harmonogramu. –HARMONOGRAM STARTU – PDF Jeśli chcecie wziąć udział w biegu, a jeszcze się nie zapisaliście zapraszamy – ZAPISY.  

Czytaj więcej

Co? Gdzie? O której?

22 czerwca 20:00 – start Krwawej Pętli Bike &Run. Parking przy ul. Przedwiośnie w Międzylesiu  23 czerwca: Biuro Zawodów: Szkoła Podstawowa nr 138, ul Pożaryskiego 2, Warszawa 7:30 – otwarcie Biura Zawodów dla trasy Krwawa AR 8:00-9:15– oddawanie depozytów do stref A,B,C oraz na metę (do 9:50) w wyznaczonym miejscu na terenie Biura Zawodów 9:30 – obowiązkowa odprawa zawodników  Krwawa AR 10:00 – start Krwawa AR 10:30 – 16:00 – godziny pracy depozytów dla tras Krwawa Dycha i Spacer na orientację 10:45 – 14:00 -Biuro Zawodów Krwawa Dycha i Spacer na orientację 11:00 – 12:40 – start Krwawej Dychy – (zawodnicy startują co minutę, według opublikowanego wcześniej harmonogramu) 11:00 – 14:00 Spacer na orientację (po odebraniu mapy zawodnicy wyruszają na trasę) 11:00, 13:00 – godziny, w których nasi eksperci przedstawią podstawowe zagadnienia z orienteeringu. Prelekcje dedykujemy szczególnie początkującym przed wyjściem na Spacer na orientację. ok. 14:30 – dekoracje Krwawej Dychy 20:00…

Czytaj więcej

Informacje techniczne – Krwawa Adventure Race

Przygotowania do imprezy na ostatniej prostej. Jak Wy powinniście się przygotować? Po zaprezentowanym schemacie znacie kolejność dyscyplin oraz wiecie gdzie spodziewać się odcinka i zadania specjalnego. Przedstawiliśmy też wariant z bonusami. Poniżej kwestie techniczne, które warto przeczytać przed startem. BIURO ZAWODÓW – czynne 23 czerwca od 7:30 do 9:30. Adres Biura Zawodów: Szkoła Podstawowa nr 138 Warszawa, Międzylesie. PAKIET STARTOWY – w pakiecie startowym znajdziecie m.in numery startowe na rower, plastrony, naklejki i worki depozytowe. Pakiet startowy można odebrać na podstawie wydrukowanej i podpisanej przez wszystkich członków drużyny karty startowej. Karta startowa będzie do pobrania na około 10 dni przed rajdem z profilu kapitana po zalogowaniu się do panelu https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/. OBOWIĄZKOWA ODPRAWA – odbędzie się o godzinie 9:30 przed Biurem Zawodów (boisko przed szkołą). Na odprawie zostaną rozdane mapy (dwa komplety na zespół) oraz nadajniki GPS (1 na zespół). START: 23 czerwca, godzina 10:00 ze Szkoły Podstawowej nr 138 ul. Pożaryskiego 2 …

Czytaj więcej