REKORD

20 h 46 min

Wynik został osiągnięty w 2014 roku przez zespół Ergo Vege Niezła Korba

Skład: Aleksander Tittenbrun, Janek Kaseja, Piotr Kłosowicz, Arek Recław

Support: Marta Tittenbrun, Anna Jaworska

DSC_5803

POZOSTAŁE WYNIKI

2017

Wystartowała: 1 ekipa.
Ukończyła: 1.
Support: niedozwolony.

Nike Trail Friends: Aleksander Tittenbrun, Jan Kaseja, Piotr Kłosowicz, Arek Recław, czas: 21 h 25 min

2016

Wystartowała: 1 ekipa.
Ukończyło: 0.
Support: niedozwolony.

2015

Wystartowały: 4 ekipy.
Ukończyło w limicie czasu: 0.
Ukończyło po limicie: 3.
Support: niedozwolony.

The Fast 4: Ulrike Fuhrmann, Zbigniew Zawadzak, Paweł Terczyński, Daniel Głembski, czas: 24 h 27 min

W pogoni za duchem: Waldemar Łata, Łukasz Supernak, Marek Lachera, Tomasz Waszkiewicz, czas 25 h 59 min

Bloody WITC: Alan Parsons, Arek Kiereś, Krystian Stefański, czas 27 h 32 min

Lecim w trupa: Adam Szczepański, Marcin Szczepański, Gosia Matusiak, Robert Kuna, dystans 137 km, DNF

2014

Wystartowało: 8 ekip.
Ukończyło w limicie czasu: 4.
Ukończyło po limicie: 1.
Support: dozwolony.

ERGO Vege Niezła Korba – Aleksander Tittenbrun, Jan Kaseja, Piotr Kłosowicz, Arek Recław, czas: 20 h 46 min

ORŁY – Leszek Bułanow, Paweł Szczotka, Piotr Wieczorek, czas: 22 h 37 min

The Fast 4 – Entre.pl Team – Ulrike Fuhrmann, Daniel Głembski, Paweł Zach, Zbigniew Zawadzak, czas: 23 h 26 min

Miękkie Bagiety – Paweł Witkowski, Marek Nadra, Michał Matusiak, Adam Koselnik, czas: 23 h 29 min

Funkcjonalni – Bartosz Polak, Kuba Frołow, Łukasz Kuźmicki, Asia Palka, czas: 25 h 33 min

Amatorski Klub Biegowy MORT! – Radosław Selke, Grzegorz Marciniszyn, Piotr Nguyen Ha, Marcin Banasik, DNF

2na4 TeaM – Tomasz Waszkiewicz , Marek Lachera , Marcin Nagórski , Łukasz Supernak, DNF

Runofile – Piotr Sobieszczak, Mikołaj Dziekański, Dawid Kopiński, Karol Masłowski, DNF

 

2013

Wystartowało: 6 ekip.
Ukończyło w limicie czasu: 0.
Ukończyło po limicie: 1.

The Fast 4 – Ulrike Fuhrmann, Daniel Głembski, Leszek Bułanow, Zbigniew Zawadzak, czas: 25 h 30 min

 

2012

Wystartowały: 2 ekipy.
Ukończyły w limicie czasu: 2.

Ergo Niezła Korba – Janek Kaseja, Aleksander Tittenbrun, Piotr Kłosowicz, Arek Recław, czas: 23 h 19 min

Redakcja Magazyn Bieganie – Jakub Wolski, Krzysztof Dołęgowski, Magdalena Ostrowska-Dołęgowska, Piotr Romejko, czas: 23 h 45 min