BLOG

Informacje techniczne – Krwawa Adventure Race

Przygotowania do imprezy na ostatniej prostej. Jak Wy powinniście się przygotować?

Po zaprezentowanym schemacie znacie kolejność dyscyplin oraz wiecie gdzie spodziewać się odcinka i zadania specjalnego. Przedstawiliśmy też wariant z bonusami. Poniżej kwestie techniczne, które warto przeczytać przed startem.

BIURO ZAWODÓW – czynne 23 czerwca od 7:30 do 9:30. Adres Biura Zawodów: Szkoła Podstawowa nr 138 Warszawa, Międzylesie.

PAKIET STARTOWY – w pakiecie startowym znajdziecie m.in numery startowe na rower, plastrony, naklejki i worki depozytowe. Pakiet startowy można odebrać na podstawie wydrukowanej i podpisanej przez wszystkich członków drużyny karty startowej. Karta startowa będzie do pobrania na około 10 dni przed rajdem z profilu kapitana po zalogowaniu się do panelu https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/.

OBOWIĄZKOWA ODPRAWA – odbędzie się o godzinie 9:30 przed Biurem Zawodów (boisko przed szkołą). Na odprawie zostaną rozdane mapy (dwa komplety na zespół) oraz nadajniki GPS (1 na zespół).

START:
23 czerwca, godzina 10:00 ze Szkoły Podstawowej nr 138 ul. Pożaryskiego 2 

LIMIT CZASU: 10 godzin

TRASA -Trasa poprowadzona będzie w zdecydowanej większości terenami leśnymi, momentami piaszczystymi. Rajd odbywa się przy otwartym ruchu ulicznym, należy zachować szczególną ostrożność poruszając się po drogach publicznych.

DEPOZYTY –  Każda drużyna w bazie zawodów może zdeponować rzeczy na 3 strefy zmian oraz na metę.
W pakietach startowych znajdziecie worki oraz naklejki, należy oznaczyć każdy worek naklejką, a następnie oddać w wyznaczone miejsce na terenie BIURA ZAWODÓW.  Depozyty (A, B, C) należy oddać do godziny 9:15. depozyty na metę do godz. 9:50 w depozycie zlokalizowanym w budynku szkoły.  Depozyty można zostawić również np. we własnej skrzyni, którą należy oznaczyć naklejką depozytową.  Depozyty ze stref A, B, C będą do odbioru po rajdzie z Biura Zawodów.

ROWERY – Rowery będą zwożone ze strefy B na metę przez naszą ekipę. Kask, buty rowerowe i wszystkie akcesoria, które w transporcie mogą odłączyć się od roweru (lampki, bidony etc.) powinny być schowane do worka depozytowego, który zostawiacie opuszczając strefę B.

WYŻYWIENIE – zawodnicy sami zapewniają sobie prowiant i napoje według zapotrzebowania, po drodze można korzystać ze sklepów. Dodatkowo w strefach zmian A,B,C oraz na mecie na każdego zawodnika będzie czekała butelka wody Cechini Muszyna oraz coś na ząb od piekarni Grzybki.

ETAP KAJAKOWY – należy bezwzględnie przestrzegać zasad omówionych podczas odprawy, cały należy płynąć w kapoku.
Od godz. 17:30 nie będzie możliwości rozpoczynania etapu kajakowego.

DEKORACJE – odbędą się na zakończenie rajdu.