BLOG

INFORMACJE TECHNICZNE

Przygotowania do imprezy na ostatniej prostej. Jak Wy powinniście się przygotować?

Po zaprezentowanym schemacie znacie kolejność dyscyplin oraz wiecie gdzie spodziewać i zadań specjalnych. Poniżej kwestie techniczne, które warto przeczytać przed startem.

BIURO ZAWODÓW – czynne 29 czerwca od 8:00 do 9:30. Adres Biura Zawodów: Szkoła Podstawowa nr 138 Warszawa, Międzylesie.

PAKIET STARTOWY – w pakiecie startowym znajdziecie m.in numery startowe na rower, plastrony, naklejki i worki depozytowe. Pakiet startowy można odebrać na podstawie wydrukowanej i podpisanej przez wszystkich członków drużyny karty startowej. Karta startowa będzie do pobrania z profilu kapitana po zalogowaniu się do panelu https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/.

OBOWIĄZKOWA ODPRAWA – odbędzie się o godzinie 9:30 przed Biurem Zawodów (boisko przed szkołą). Na odprawie zostaną rozdane mapy (dwa komplety na zespół) oraz nadajniki GPS (1 na zespół).

START:
29 czerwca, godzina 10:00 ze Szkoły Podstawowej nr 138 ul. Pożaryskiego 2

LIMIT CZASU: 10 godzin

TRASA -Trasa poprowadzona będzie w zdecydowanej większości terenami leśnymi, momentami piaszczystymi. Rajd odbywa się przy otwartym ruchu ulicznym, należy zachować szczególną ostrożność poruszając się po drogach publicznych.

DEPOZYTY –  Każda drużyna w bazie zawodów może zdeponować rzeczy na 2 strefy zmian oraz na metę.
W pakietach startowych znajdziecie worki oraz naklejki, należy oznaczyć każdy worek naklejką, a następnie oddać w wyznaczone miejsce na terenie BIURA ZAWODÓW (przed wejściem na teren szkoły).  Depozyty (B, C) należy oddać do godziny 9:45. depozyty na metę do godz. 9:50 w depozycie zlokalizowanym w budynku szkoły.  Depozyty można zostawić również np. we własnej skrzyni, którą należy oznaczyć naklejką depozytową.  Depozyty ze stref B, C będą do odbioru po rajdzie z Biura Zawodów około godziny 19:00.

WYŻYWIENIE – zawodnicy sami zapewniają sobie prowiant i napoje według zapotrzebowania, po drodze można korzystać ze sklepów. Dodatkowo w strefie B oraz na mecie na każdego zawodnika będzie czekała woda oraz coś na ząb od piekarni Grzybki.

ETAP KAJAKOWY – należy bezwzględnie przestrzegać zasad omówionych podczas odprawy, cały należy płynąć w kapoku.
Od godz. 15:00 nie będzie możliwości rozpoczynania etapu kajakowego.

DEKORACJE – odbędą się na zakończenie rajdu.